Arnica Yetkili Servis Sur Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis Sur Diyarbakır width=350

Arnica Yetkili Servis Sur Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Servis ile iletişim kurun.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Diyarbakır Sur Arnica Klima Teknik Servis, Diyarbakır Sur Arnica Android Led TV Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Diyarbakır Sur Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Diyarbakır Sur Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Blender Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Fırın Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Diyarbakır Sur Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Balıkçılarbaşı, Kıtılbır, Suriçi, Bağıvar, Çarıklı, Köyler, Özekli, Mermer

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top