Arnica Yetkili Servis Tavşanlı Kütahya

Arnica Yetkili Servis Tavşanlı Kütahya width=350

Arnica Yetkili Servis Tavşanlı Kütahya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Çay Makinesi Hata Veriyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Tamiri yapılması önerilmez. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kütahya Tavşanlı Arnica Klima Teknik Servis, Kütahya Tavşanlı Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Blender Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Fırın Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kütahya Tavşanlı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Tavşanlı, Köyler, Çukurköy, Tepecik, Kuruçay, Tunçbilek

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top