Arnica Yetkili Servis Tekirdağ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
33 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Tekirdağ
  • ADRES: TEKİRDAĞ
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ TEKİRDAĞ

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Tekirdağ width=350

Arnica Yetkili Servis Tekirdağ

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorBuzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Buzdolabından Bip Sesi Geliyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici Sorunu Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorMakinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Çay Makinesi Çalışmıyor Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorElektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Klima Sesli ÇalışıyorOrtam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?•Mutfakların aspire edilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

TEKİRDAĞ Arnica Klima Teknik Servis, TEKİRDAĞ Arnica Android Led TV Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,TEKİRDAĞ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,TEKİRDAĞ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Blender Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Fırın Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,TEKİRDAĞ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sanayi, Silahtar, Köyler, Velimeşe, Marmaracık, Misinli, Ulaş

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.