Arnica Yetkili Servis Tokat

Arnica Yetkili Servis Tokat width=350

Arnica Yetkili Servis Tokat

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Elektrik Kaçakları Var Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBöyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

TOKAT Arnica Klima Teknik Servis, TOKAT Arnica Android Led TV Teknik Servis,TOKAT Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,TOKAT Arnica Aspiratör Yetkili Servis,TOKAT Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,TOKAT Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,TOKAT Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,TOKAT Arnica Buzdolabı Teknik Servis,TOKAT Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,TOKAT Arnica Blender Teknik Servis,TOKAT Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,TOKAT Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,TOKAT Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,TOKAT Arnica Fırın Teknik Servis,TOKAT Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,TOKAT Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top