Arnica Yetkili Servis Torbalı İzmir

Arnica Yetkili Servis Torbalı İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Torbalı İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorGünümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir. Çamaşır Makinesi Kapak AçılmıyorÇamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Derin Dondurucu Çalışmıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorSu boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Torbalı Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Torbalı Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Torbalı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Torbalı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Torbalı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Torbalı, Ayrancılar, Çaybaşı, Karakuyu, Pancar, Subaşı, Yazıbaşı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top