Arnica Yetkili Servis Toroslar Mersin

Arnica Yetkili Servis Toroslar Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Toroslar Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorAniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Sigorta kontrolü yapınız. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Aspiratör Nedir?•Seralarda

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Garanti SüresiNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Toroslar Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Toroslar Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Toroslar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Toroslar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Toroslar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sağlık, Alsancak, Akbelen, Çavuşlu, Halkkent, Toroslar, Arpaçsakarlar, Yalınayak, Köyler, Ayvagediği, Güzelyayla

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top