Arnica Yetkili Servis Tuşba Van

Arnica Yetkili Servis Tuşba Van width=350

Arnica Yetkili Servis Tuşba Van

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Sıcak su üretilir ve su sürekli sıcak kalmaya devam eder. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost Makinesi Az Isıtma YapıyorArızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Blender Bıçağı KesmiyorOldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Atık su hortumu tıkanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Mod açık ise kapalı konuma getirin. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorUğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüSesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti SüresiDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Van Tuşba Arnica Klima Teknik Servis, Van Tuşba Arnica Android Led TV Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Van Tuşba Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Van Tuşba Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Blender Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Fırın Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Van Tuşba Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top