Arnica Yetkili Servis Ünye Ordu

Arnica Yetkili Servis Ünye Ordu width=350

Arnica Yetkili Servis Ünye Ordu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorDondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Servisten teknik destek alın. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAkıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Elektrik kontrol ediniz. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ordu Ünye Arnica Klima Teknik Servis, Ordu Ünye Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ordu Ünye Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ordu Ünye Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Blender Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Fırın Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ordu Ünye Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Ünye, Köyler, Tekkiraz, Pelitliyatak, İnkur, Erenyurt, Fahih

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top