Arnica Yetkili Servis Üsküdar İstanbul

Arnica Yetkili Servis Üsküdar İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Üsküdar İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Buzdolabı Ünlem İşareti Yanıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorMakine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorÇay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Gerekli tüm kontrolleri yapın.Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Nedir?Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Üsküdar Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Üsküdar Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Üsküdar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Selimiye, Üsküdar, Kuzguncuk, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Bahçelievler, Ferah, Bulgurlu, Ünalan

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top