Arnica Yetkili Servis Uzunköprü Edirne

Arnica Yetkili Servis Uzunköprü Edirne width=350

Arnica Yetkili Servis Uzunköprü Edirne

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Makine Gürültü ÇalışıyorMakine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorÇay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Derin Dondurucu Ayarı YapılamıyorDerin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduPano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Edirne Uzunköprü Arnica Klima Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Arnica Android Led TV Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Blender Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Fırın Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Edirne Uzunköprü Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Şehsuvarbey, Aşçıoğlu, Gar, Köyler, Hamidiye, Kırcasalih

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top