Arnica Yetkili Servis Van

Arnica Yetkili Servis Van width=350

Arnica Yetkili Servis Van

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorSet üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiBuzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Buzdolabı Kapağı SıkışıyorSorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüBu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarAma en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

VAN Arnica Klima Teknik Servis, VAN Arnica Android Led TV Teknik Servis,VAN Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,VAN Arnica Aspiratör Yetkili Servis,VAN Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,VAN Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,VAN Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,VAN Arnica Buzdolabı Teknik Servis,VAN Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,VAN Arnica Blender Teknik Servis,VAN Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,VAN Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,VAN Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,VAN Arnica Fırın Teknik Servis,VAN Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,VAN Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top