Arnica Yetkili Servis Viranşehir Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis Viranşehir Şanlıurfa width=350

Arnica Yetkili Servis Viranşehir Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduBöyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma Makinesi Sigorta Attırıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Viranşehir Arnica Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Viranşehir Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Viranşehir Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Viranşehir, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top