Arnica Yetkili Servis Yalova

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
33 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Yalova
  • ADRES: YALOVA
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ YALOVA

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Yalova width=350

Arnica Yetkili Servis Yalova

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorDondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Elektrik kontrol ediniz. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

YALOVA Arnica Klima Teknik Servis, YALOVA Arnica Android Led TV Teknik Servis,YALOVA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,YALOVA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,YALOVA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,YALOVA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,YALOVA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,YALOVA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,YALOVA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,YALOVA Arnica Blender Teknik Servis,YALOVA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,YALOVA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,YALOVA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,YALOVA Arnica Fırın Teknik Servis,YALOVA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,YALOVA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.