Arnica Yetkili Servis Yenimahalle Ankara

Arnica Yetkili Servis Yenimahalle Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Yenimahalle Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Durma nedeninin çok çeşitlidir. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorAşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiKurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Yenimahalle Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Yenimahalle Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yenimahalle, Akın, Karşıyaka, Demetevler, Şentepe, Çiğdemtepe, Batıkent, Ostim, İvedikorganizesanayi, A.O.Çiftliği(Aoç), Çayyolu/Ümitköy, İstasyon, Sanayi, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top