Arnica Yetkili Servis Yenişehir Mersin

Arnica Yetkili Servis Yenişehir Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Yenişehir Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma YapıyorServis ile iletişime geçiniz. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Topraklama yapımı önemlidir.Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Yenişehir Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Yenişehir Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Yenişehir Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Yenişehir Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Yenişehir Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yenişehir, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top