Arnica Yetkili Servis Yeşilyurt Malatya

Arnica Yetkili Servis Yeşilyurt Malatya width=350

Arnica Yetkili Servis Yeşilyurt Malatya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Sıcak su üretilir ve su sürekli sıcak kalmaya devam eder. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzdolabı Motoru Devreye GirmiyorBuz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Elektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Malatya Yeşilyurt Arnica Klima Teknik Servis, Malatya Yeşilyurt Arnica Android Led TV Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Blender Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Fırın Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Malatya Yeşilyurt Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yeşilyurt, Köyler, Yakınca, Bostanbaşı, Gündüzbey

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top