Arnica Yetkili Servis Yüksekova Hakkari

Arnica Yetkili Servis Yüksekova Hakkari width=350

Arnica Yetkili Servis Yüksekova Hakkari

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Parça değişimi gereklidir.İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorBir servis aranarak destek alınmalıdır.Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorOluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorÇamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorDondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorKontrolleri yapınız. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Fırın Kapağı KapanmıyorFırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hakkari Yüksekova Arnica Klima Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Arnica Android Led TV Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Blender Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Fırın Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hakkari Yüksekova Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yüksekova, Köyler, Esendere, Büyükçiftlik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top