Arnica Yetkili Servis Yüreğir Adana

Arnica Yetkili Servis Yüreğir Adana width=350

Arnica Yetkili Servis Yüreğir Adana

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender Çalışırken Çok Titriyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorServis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Adana Yüreğir Arnica Klima Teknik Servis, Adana Yüreğir Arnica Android Led TV Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Adana Yüreğir Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Adana Yüreğir Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Blender Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Fırın Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Adana Yüreğir Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Karacaoğlan, Bahçelievler, Yavuzlar, Kazımkarabekir, Pttevleri, Kiremithane, Haydaroğlu, Karşıyaka, Yamaçlı, Anadolu, Keresteciler, Üniversite, Abdioğlu, Doğankent, Havutlu, Solaklı, Yunusoğlu, Geçitli, Yakapınar, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top