Arnica Yetkili Servis Zeytinburnu İstanbul

Arnica Yetkili Servis Zeytinburnu İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Zeytinburnu İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiSorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Servis arayarak destek isteyiniz.Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorSu boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırının İçine Su DöküldüFırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorSigorta kontrolü yapınız. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Zeytinburnu Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Zeytinburnu Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Zeytinburnu Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Maltepe, Merkezefendi, Beştelsiz, Çırpıcı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top