Regal Yetkili Servis Adana

Regal Yetkili Servis Adana width=350

Regal Yetkili Servis Adana

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay Makinesi Hata Veriyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorServis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ADANA Regal Klima Teknik Servis, ADANA Regal Android Led TV Teknik Servis,ADANA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ADANA Regal Aspiratör Yetkili Servis,ADANA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ADANA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ADANA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ADANA Regal Buzdolabı Teknik Servis,ADANA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ADANA Regal Blender Teknik Servis,ADANA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ADANA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ADANA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ADANA Regal Fırın Teknik Servis,ADANA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ADANA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Yağcami, Hükümet, Saydam, Akkapı, Gülbahçesi, Kuruköprü, Meydan, Emek, Şakirpaşa, Gazipaşa, Denizli, Ziyapaşa, Yeşilyurt, Mavibulvar/Yurt, Emekevler, Yeşilevler, Fevzipaşa, Gürselpaşa, Yeşiloba, 2000 Evler, Küçükdikili, Karayusuflu, Köyler, Hadırlı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top