Regal Yetkili Servis Adıyaman

Regal Yetkili Servis Adıyaman width=350

Regal Yetkili Servis Adıyaman

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorAyak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorServis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorParlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ADIYAMAN Regal Klima Teknik Servis, ADIYAMAN Regal Android Led TV Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ADIYAMAN Regal Aspiratör Yetkili Servis,ADIYAMAN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Buzdolabı Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Blender Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Fırın Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ADIYAMAN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top