Regal Yetkili Servis Afşin Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis Afşin Kahramanmaraş width=350

Regal Yetkili Servis Afşin Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost Makinesi Çalışmıyor Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorÜrünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Servis arayarak destek isteyiniz.Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorEkran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorPanel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma Makinesi Sensör ArızasıMakine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Afşin Regal Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Afşin Regal Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Afşin Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Afşin, Köyler, Arıtaş, Çobanbeyli, Çoğulhan, Tanır, Altınelma, Büyüktatlı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top