Regal Yetkili Servis Ağrı

Regal Yetkili Servis Ağrı width=350

Regal Yetkili Servis Ağrı

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon ÇalışmıyorTermosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima sistemi kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

AĞRI Regal Klima Teknik Servis, AĞRI Regal Android Led TV Teknik Servis,AĞRI Regal Davlumbaz Yetkili Servis,AĞRI Regal Aspiratör Yetkili Servis,AĞRI Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,AĞRI Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,AĞRI Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,AĞRI Regal Buzdolabı Teknik Servis,AĞRI Regal Çay Makinesi Teknik Servis,AĞRI Regal Blender Teknik Servis,AĞRI Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,AĞRI Regal Tost Makinesi Teknik Servis,AĞRI Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,AĞRI Regal Fırın Teknik Servis,AĞRI Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,AĞRI Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top