Regal Yetkili Servis Akçaabat Trabzon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Akçaabat Trabzon
  • ADRES: Trabzon, Akçaabat
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ TRABZON

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Akçaabat Trabzon width=350

Regal Yetkili Servis Akçaabat Trabzon

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Makine zemini kontrol edilmelidir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Trabzon Akçaabat Regal Klima Teknik Servis, Trabzon Akçaabat Regal Android Led TV Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Trabzon Akçaabat Regal Aspiratör Yetkili Servis,Trabzon Akçaabat Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Buzdolabı Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Blender Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Fırın Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Trabzon Akçaabat Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Akçaabat, Köyler, Doğanköy, Işıklar, Derecik, Akçaköy, Akçakale, Akpınar, Darıca, Kavaklı, Mersin, Söğütlü, Yıldızlı, Dörtyol

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.