Regal Yetkili Servis Akçakale Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis Akçakale Şanlıurfa width=350

Regal Yetkili Servis Akçakale Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorÜrünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapağın tam oturduğundan emin olunuz. Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorÇamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir. Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Akçakale Regal Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Akçakale Regal Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Akçakale Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Akçakale, Köyler, Pekmezli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top