Regal Yetkili Servis Aksaray

Regal Yetkili Servis Aksaray width=350

Regal Yetkili Servis Aksaray

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu SoğutmuyorArızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Mod açık ise kapalı konuma getirin. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Servis ile iletişim kurun.Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

AKSARAY Regal Klima Teknik Servis, AKSARAY Regal Android Led TV Teknik Servis,AKSARAY Regal Davlumbaz Yetkili Servis,AKSARAY Regal Aspiratör Yetkili Servis,AKSARAY Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,AKSARAY Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,AKSARAY Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,AKSARAY Regal Buzdolabı Teknik Servis,AKSARAY Regal Çay Makinesi Teknik Servis,AKSARAY Regal Blender Teknik Servis,AKSARAY Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,AKSARAY Regal Tost Makinesi Teknik Servis,AKSARAY Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,AKSARAY Regal Fırın Teknik Servis,AKSARAY Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,AKSARAY Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top