Regal Yetkili Servis Akyazı Sakarya

Regal Yetkili Servis Akyazı Sakarya width=350

Regal Yetkili Servis Akyazı Sakarya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Termosifon Elektrik Kaçakları Var Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorAndroid Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Sakarya Akyazı Regal Klima Teknik Servis, Sakarya Akyazı Regal Android Led TV Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Sakarya Akyazı Regal Aspiratör Yetkili Servis,Sakarya Akyazı Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Buzdolabı Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Blender Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Fırın Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Sakarya Akyazı Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Akyazı, Küçücek, Köyler, Dokurcun, Altındere, Kuzuluk

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top