Regal Yetkili Servis Alaşehir Manisa

Regal Yetkili Servis Alaşehir Manisa width=350

Regal Yetkili Servis Alaşehir Manisa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorÇay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Dondurucudan Ses Gelme SorunuFan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorBulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Sigorta kontrolü yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Manisa Alaşehir Regal Klima Teknik Servis, Manisa Alaşehir Regal Android Led TV Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Manisa Alaşehir Regal Aspiratör Yetkili Servis,Manisa Alaşehir Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Buzdolabı Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Blender Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Fırın Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Manisa Alaşehir Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Alaşehir, Köyler, Kavaklıdere, Killik, Uluderbent, Yeşilyurt

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top