Regal Yetkili Servis Amasya

Regal Yetkili Servis Amasya width=350

Regal Yetkili Servis Amasya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Servis ile iletişime geçiniz. Sıcak su üretilir ve su sürekli sıcak kalmaya devam eder.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorKapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi ÇalışmıyorBu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorParlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

AMASYA Regal Klima Teknik Servis, AMASYA Regal Android Led TV Teknik Servis,AMASYA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,AMASYA Regal Aspiratör Yetkili Servis,AMASYA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,AMASYA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,AMASYA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,AMASYA Regal Buzdolabı Teknik Servis,AMASYA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,AMASYA Regal Blender Teknik Servis,AMASYA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,AMASYA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,AMASYA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,AMASYA Regal Fırın Teknik Servis,AMASYA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,AMASYA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top