Regal Yetkili Servis Anamur Mersin

Regal Yetkili Servis Anamur Mersin width=350

Regal Yetkili Servis Anamur Mersin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabı Alt Kısmı Soğutma Yapmıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuDeterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Ses Gelme SorunuDolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Gerekli tüm kontrolleri yapın.Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klima Hava Üflememe Sorunu Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.•SeralardaBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Anamur Regal Klima Teknik Servis, Mersin Anamur Regal Android Led TV Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Anamur Regal Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Anamur Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Blender Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Fırın Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Anamur Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Yıldırımbeyazıt, Göktaş, İskele, Köyler, Ören, Çarıklar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top