Regal Yetkili Servis Ankara

Regal Yetkili Servis Ankara width=350

Regal Yetkili Servis Ankara

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Set Üstü Ocak Aniden SönüyorÇakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabı Su AkıtıyorBuzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Parça değişimine gidilmelidir. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesinde•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ANKARA Regal Klima Teknik Servis, ANKARA Regal Android Led TV Teknik Servis,ANKARA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ANKARA Regal Aspiratör Yetkili Servis,ANKARA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ANKARA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ANKARA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ANKARA Regal Buzdolabı Teknik Servis,ANKARA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ANKARA Regal Blender Teknik Servis,ANKARA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ANKARA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ANKARA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ANKARA Regal Fırın Teknik Servis,ANKARA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ANKARA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Sıhhiye, Kızılay, Sıhhiye/Zafer, Yenişehir, Dikmen/Oran, Öveçler, Bahçelievler, Beşevler/Emek, Söğütözü, Balgat, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Maltepe, Anıttepe, Cebeci, Topraklık/Kurtuluş, Kırkkonaklar, Güvenpark, Hürriyet, Küçükesat, Zafertepe, Kavaklıdere, Basınsitesi, Gaziosmanpaşa(Gop), Yüzüncüyıl/Karakusunlar, Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top