Regal Yetkili Servis Antalya

Regal Yetkili Servis Antalya width=350

Regal Yetkili Servis Antalya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorKapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi ÇalışmıyorYeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ANTALYA Regal Klima Teknik Servis, ANTALYA Regal Android Led TV Teknik Servis,ANTALYA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ANTALYA Regal Aspiratör Yetkili Servis,ANTALYA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ANTALYA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ANTALYA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ANTALYA Regal Buzdolabı Teknik Servis,ANTALYA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ANTALYA Regal Blender Teknik Servis,ANTALYA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ANTALYA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ANTALYA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ANTALYA Regal Fırın Teknik Servis,ANTALYA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ANTALYA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Ahatlı, Duraliler, Dokuma, Yeniemek, Erenköy, Sütçüler, Düdenbaşı, Altınova, Varsak, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top