Regal Yetkili Servis Arsuz Hatay

Regal Yetkili Servis Arsuz Hatay width=350

Regal Yetkili Servis Arsuz Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Durma nedeninin çok çeşitlidir. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Mod açık ise kapalı konuma getirin. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Gerekli tüm kontrolleri yapın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Parça değişimine gidilmelidir. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Seralarda•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarElektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay Arsuz Regal Klima Teknik Servis, Hatay Arsuz Regal Android Led TV Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay Arsuz Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hatay Arsuz Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Blender Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Fırın Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay Arsuz Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top