Regal Yetkili Servis Ayvalık Balıkesir

Regal Yetkili Servis Ayvalık Balıkesir width=350

Regal Yetkili Servis Ayvalık Balıkesir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorSet üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorSoğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Garanti SüresiGenelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Balıkesir Ayvalık Regal Klima Teknik Servis, Balıkesir Ayvalık Regal Android Led TV Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Aspiratör Yetkili Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Buzdolabı Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Blender Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Fırın Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Balıkesir Ayvalık Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Ayvalık, Köyler, Küçükköy, Altınova, Sarımsaklı, Kazan, Alibey

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top