Regal Yetkili Servis Balıkesir

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Balıkesir
  • ADRES: BALIKESİR
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Balıkesir width=350

Regal Yetkili Servis Balıkesir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Termosifon Su Akıtıyor Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Bir servis aranarak destek alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorÇamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Fırın Kapağı KapanmıyorFırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıSensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tünellerde•SeralardaBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BALIKESİR Regal Klima Teknik Servis, BALIKESİR Regal Android Led TV Teknik Servis,BALIKESİR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BALIKESİR Regal Aspiratör Yetkili Servis,BALIKESİR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BALIKESİR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BALIKESİR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BALIKESİR Regal Buzdolabı Teknik Servis,BALIKESİR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BALIKESİR Regal Blender Teknik Servis,BALIKESİR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BALIKESİR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BALIKESİR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BALIKESİR Regal Fırın Teknik Servis,BALIKESİR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BALIKESİR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.