Regal Yetkili Servis Bartın

Regal Yetkili Servis Bartın width=350

Regal Yetkili Servis Bartın

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorSet üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Bıçağı KesmiyorBlender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorServis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor Su hortumu kontrol edilmelidir. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir. Servisten teknik destek alın.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıErken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BARTIN Regal Klima Teknik Servis, BARTIN Regal Android Led TV Teknik Servis,BARTIN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BARTIN Regal Aspiratör Yetkili Servis,BARTIN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BARTIN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BARTIN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BARTIN Regal Buzdolabı Teknik Servis,BARTIN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BARTIN Regal Blender Teknik Servis,BARTIN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BARTIN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BARTIN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BARTIN Regal Fırın Teknik Servis,BARTIN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BARTIN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top