Regal Yetkili Servis Batman

Regal Yetkili Servis Batman width=350

Regal Yetkili Servis Batman

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Servisten teknik destek alın. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BATMAN Regal Klima Teknik Servis, BATMAN Regal Android Led TV Teknik Servis,BATMAN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BATMAN Regal Aspiratör Yetkili Servis,BATMAN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BATMAN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BATMAN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BATMAN Regal Buzdolabı Teknik Servis,BATMAN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BATMAN Regal Blender Teknik Servis,BATMAN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BATMAN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BATMAN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BATMAN Regal Fırın Teknik Servis,BATMAN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BATMAN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top