Regal Yetkili Servis Battalgazi Malatya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Battalgazi Malatya
  • ADRES: Malatya, Battalgazi
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ MALATYA

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Battalgazi Malatya width=350

Regal Yetkili Servis Battalgazi Malatya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Doğalgazı kontrol edin. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Derin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıServis desteği alınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Malatya Battalgazi Regal Klima Teknik Servis, Malatya Battalgazi Regal Android Led TV Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Malatya Battalgazi Regal Aspiratör Yetkili Servis,Malatya Battalgazi Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Buzdolabı Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Blender Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Fırın Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Malatya Battalgazi Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Battalgazi, Köyler, Hatunsuyu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.