Regal Yetkili Servis Bergama İzmir

Regal Yetkili Servis Bergama İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Bergama İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Parça değişimi gereklidir.Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorBuzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Dondurucudan Ses Gelme SorunuTeknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fırın Kapağı KapanmıyorBir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Bergama Regal Klima Teknik Servis, İzmir Bergama Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Bergama Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Bergama Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Blender Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Bergama Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Bergama, Köyler, Göçbeyli, Bölcek, Yukarıbey, Zeytindağ

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top