Regal Yetkili Servis Besni Adıyaman

Regal Yetkili Servis Besni Adıyaman width=350

Regal Yetkili Servis Besni Adıyaman

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Doğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden SönüyorSet Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Termosifon Elektrik Kaçakları VarTermosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Kontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Parça değişimine gidilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Adıyaman Besni Regal Klima Teknik Servis, Adıyaman Besni Regal Android Led TV Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Adıyaman Besni Regal Aspiratör Yetkili Servis,Adıyaman Besni Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Buzdolabı Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Blender Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Fırın Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Adıyaman Besni Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Besni, Köyler, Çakırhüyük, Suvarlı, Şambayat, Üçgöz, Kesmetepe

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top