Regal Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul
  • ADRES: İstanbul, Beyoğlu
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul width=350

Regal Yetkili Servis Beyoğlu İstanbul

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorÇay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırının İçine Su DöküldüKullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Beyoğlu Regal Klima Teknik Servis, İstanbul Beyoğlu Regal Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Blender Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Fırın Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Beyoğlu Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Arapcami, Kemankeş, Pürtelaş, İstiklal, Cihangir, Tarlabaşı, Taksim, Kasımpaşa, Halıcıoğlu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.