Regal Yetkili Servis Beyşehir Konya

Regal Yetkili Servis Beyşehir Konya width=350

Regal Yetkili Servis Beyşehir Konya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör Çalışmama SorunuBuzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorMod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Fırın Kapağı KapanmıyorElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma Makinası Program ArızasıMakine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Beyşehir Regal Klima Teknik Servis, Konya Beyşehir Regal Android Led TV Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Beyşehir Regal Aspiratör Yetkili Servis,Konya Beyşehir Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Buzdolabı Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Blender Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Fırın Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Beyşehir Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Beyşehir, Köyler, Doğanbey, Üzümlü, Huğlu, Sadıkhacı, Karaali

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top