Regal Yetkili Servis Biga Çanakkale

Regal Yetkili Servis Biga Çanakkale width=350

Regal Yetkili Servis Biga Çanakkale

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorBuzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine İçinden Kokular Geliyor Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Derin Dondurucu ÇalışmıyorEn sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Parça değişimine gidilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Çanakkale Biga Regal Klima Teknik Servis, Çanakkale Biga Regal Android Led TV Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Çanakkale Biga Regal Aspiratör Yetkili Servis,Çanakkale Biga Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Buzdolabı Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Blender Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Fırın Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Çanakkale Biga Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Biga, Köyler, Bakacak, Gümüşçay, Gündoğdu, Karabiga, Sinekçi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top