Regal Yetkili Servis Bilecik

Regal Yetkili Servis Bilecik width=350

Regal Yetkili Servis Bilecik

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Parça değişimi gereklidir. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Motorundan Yanık Kokusu Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Elektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorBuzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir. Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Su hortumu kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorTermostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAyarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorFırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •SeralardaAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BİLECİK Regal Klima Teknik Servis, BİLECİK Regal Android Led TV Teknik Servis,BİLECİK Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BİLECİK Regal Aspiratör Yetkili Servis,BİLECİK Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BİLECİK Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BİLECİK Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BİLECİK Regal Buzdolabı Teknik Servis,BİLECİK Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BİLECİK Regal Blender Teknik Servis,BİLECİK Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BİLECİK Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BİLECİK Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BİLECİK Regal Fırın Teknik Servis,BİLECİK Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BİLECİK Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top