Regal Yetkili Servis Bingöl

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Bingöl
  • ADRES: BİNGÖL
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ BİNGÖL

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Bingöl width=350

Regal Yetkili Servis Bingöl

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender Bıçağı Dönmüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir. Dondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorEkranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık Makinem Çalışmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Klimada Fan Çalışmıyor Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BİNGÖL Regal Klima Teknik Servis, BİNGÖL Regal Android Led TV Teknik Servis,BİNGÖL Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BİNGÖL Regal Aspiratör Yetkili Servis,BİNGÖL Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BİNGÖL Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BİNGÖL Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BİNGÖL Regal Buzdolabı Teknik Servis,BİNGÖL Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BİNGÖL Regal Blender Teknik Servis,BİNGÖL Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BİNGÖL Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BİNGÖL Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BİNGÖL Regal Fırın Teknik Servis,BİNGÖL Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BİNGÖL Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.