Regal Yetkili Servis Bitlis

Regal Yetkili Servis Bitlis width=350

Regal Yetkili Servis Bitlis

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorMakine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BİTLİS Regal Klima Teknik Servis, BİTLİS Regal Android Led TV Teknik Servis,BİTLİS Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BİTLİS Regal Aspiratör Yetkili Servis,BİTLİS Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BİTLİS Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BİTLİS Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BİTLİS Regal Buzdolabı Teknik Servis,BİTLİS Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BİTLİS Regal Blender Teknik Servis,BİTLİS Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BİTLİS Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BİTLİS Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BİTLİS Regal Fırın Teknik Servis,BİTLİS Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BİTLİS Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Tatvan, Köyler, Küçüksu, Yelkenli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top