Regal Yetkili Servis Bor Niğde

Regal Yetkili Servis Bor Niğde width=350

Regal Yetkili Servis Bor Niğde

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorSet üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBlender Çalışırken Birden DurduDüğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuAmortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Çay Makinesi Hata Veriyor Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorDerin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorBirçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuYiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorProgram ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Niğde Bor Regal Klima Teknik Servis, Niğde Bor Regal Android Led TV Teknik Servis,Niğde Bor Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Niğde Bor Regal Aspiratör Yetkili Servis,Niğde Bor Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Niğde Bor Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Niğde Bor Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Niğde Bor Regal Buzdolabı Teknik Servis,Niğde Bor Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Niğde Bor Regal Blender Teknik Servis,Niğde Bor Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Niğde Bor Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Niğde Bor Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Niğde Bor Regal Fırın Teknik Servis,Niğde Bor Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Niğde Bor Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Bor, Köyler, Kemerhisar, Bahçeli, Çukurkuyu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top