Regal Yetkili Servis Bozüyük Bilecik

Regal Yetkili Servis Bozüyük Bilecik width=350

Regal Yetkili Servis Bozüyük Bilecik

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuKapağın tam oturduğundan emin olunuz.. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bilecik Bozüyük Regal Klima Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Regal Android Led TV Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bilecik Bozüyük Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bilecik Bozüyük Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Blender Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Fırın Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bilecik Bozüyük Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Bozüyük, Köyler, Dodurga

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top