Regal Yetkili Servis Buca İzmir

Regal Yetkili Servis Buca İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Buca İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorArıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Dondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Fırın Saat Ayarı SorunuFırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Topraklama yapımı önemlidir.Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorKlima Hava Üflememe Sorunu Klimada Fan Çalışmıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Mutfakların aspire edilmesindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Buca Regal Klima Teknik Servis, İzmir Buca Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Buca Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Buca Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Buca Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Buca Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Buca Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Buca Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Buca Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Buca Regal Blender Teknik Servis,İzmir Buca Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Buca Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Buca Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Buca Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Buca Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Buca Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, İşçievleri, Şirinyer, Buca, Kaynaklar, Harmandalı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top