Regal Yetkili Servis Burdur

Regal Yetkili Servis Burdur width=350

Regal Yetkili Servis Burdur

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır. Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Fırın Fan ArızasıElektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

BURDUR Regal Klima Teknik Servis, BURDUR Regal Android Led TV Teknik Servis,BURDUR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,BURDUR Regal Aspiratör Yetkili Servis,BURDUR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,BURDUR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,BURDUR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,BURDUR Regal Buzdolabı Teknik Servis,BURDUR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,BURDUR Regal Blender Teknik Servis,BURDUR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,BURDUR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,BURDUR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,BURDUR Regal Fırın Teknik Servis,BURDUR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,BURDUR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top